Regulamin

REGULAMIN ZAPISÓW NA KONSULTACJE PSYCHODIETETYCZNE W CENTRUM MEDYCZNYM AM MEDIC

  1. Ustalenie terminu konsultacji psychodietetycznej dokonuje się osobiście, online lub telefonicznie z rejestracją Centrum Medycznego AM MEDIC.
  2. W celu zarezerwowania terminu konsultacji psychodietetycznej należy dokonać przedpłaty za wizytę w kwocie odpowiednio 250 zł za pierwszą wizytę lub 180 zł za drugą wizytę w ciągu dwóch dni roboczych od dnia zapisu.
  3. Przedpłatę za wizytę należy wpłacić osobiście w Rejestracji Centrum Medycznego AM MEDIC przez system PayU lub przelewem na konto:

AM MEDIC Sp. z o. o.

Nr konta mBank 26 1140 2004 0000 3402 8110 2886

W TYTULE: DATA I GODZINA WIZYTY ORAZ IMIĘ I NAZWISKO

W przypadku dokonania przedpłaty w formie przelewu warunkiem koniecznym dokonania rezerwacji terminu konsultacji psychodietetycznej jest przesłanie potwierdzenia przelewu na adres email: rejestracja@ammedic.plBrak przesłania potwierdzenia przelewu będzie równoznaczny z anulacją terminu wizyty.

  1. W przypadku niezgłoszenia się na konsultację psychodietetyczną w umówionym terminie – przedpłata nie jest zwracana.
  2. Istnieje możliwość zmiany terminu wizyty na 48 h przed ustalonym wcześniej terminem. W przypadku, jeśli konsultacja przypada na poniedziałek to zmiana terminu możliwa jest do godziny 18:00 w piątek tygodnia poprzedzającego wizytę.
  3. Przedpłata podlega zwrotowi, jeżeli PACJENT skutecznie poinformuje REJESTRACJĘ o rezygnacji z konsultacji psychodietetycznej dotrzymując terminów jak w pkt. 6 Regulaminu.
  4. W przypadku nieumówienia terminu konsultacji psychodietetycznej przez kolejne dwa miesiące od daty dokonania przedpłaty, przedpłata przepada.
  5. Dokonanie przedpłaty równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
  6. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 maja 2024 r.

 

dr n. med.  Marcin Hańczewski dr n. med. Aleksander Niziołek