Wróć do: testy

WYSYŁKOWY TEST ODDECHOWY QUINTRON EASY SAMPLER

DrukujE-mail
WYSYŁKOWY TEST ODDECHOWY QUINTRON EAST SAMPLER

Test QuinTron
Z przesyłką kurier dpd dla 15,00 zł
Cena podstawowa dla wariantu 469,00 zł
Cena sprzedaży 469,00 zł
Cena sprzedaży bez VAT 469,00 zł
Rabat
Podatek
Cena / 100 g:
Opis

WODOROWO – METANOWY WYSYŁKOWY TEST ODDECHOWY pozwala na samodzielne przeprowadzenie przez pacjenta badania w kierunku chorób SIBO czy nietolerancji cukrów.


Test oddechowy wodorowo–metanowy trwa 3 godziny . Test polega na badaniu w analizatorze gazowym próbek pobranych z wydychanego przez pacjenta powietrza – pacjent dmucha poprzez ustnik do woreczka i jednocześnie pobiera się próbkę gazu do ampułki podciśnieniowej załączonej w zestawie. Pobrania powietrza wydychanego wykonywane są co 20 minut, do każdego wydmuchu wykorzystuje się inną ampułkę. Zestaw do pobierania próbek jest jednorazowy

 zdjecie test

SPOSÓB POSTĘPOWANIA:

UWAGA!

Przed wykonaniem testu należy zapoznać się z instrukcją przygotowania do badania: https://www.ammedic.pl/index.php/dla-pacjenta/przygotowanie-do-sibo-oddechowy-test-wodorowy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją pod numerem telefonu 61 6631999 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dokonanie zakupu testu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Sprzedaży.

Opinie

Nikt jeszcze nie recenzował tego produktu.