REGULAMIN ZAPISÓW NA BADANIA ENDOSKOPOWE PRZYCHODNI AM MEDIC SPECJALISTYCZNE GABINETY LEKARSKIE

         Szanowni Pacjenci,

Wobec dużego zainteresowania badaniami endoskopowymi w naszej Pracowni Endoskopowej AM-MEDIC postanowiliśmy wprowadzić korzystne dla Państwa zmiany, umożliwiające znacząco skrócić czas oczekiwania na badanie.  W celu uniknięcia blokowania terminów przez osoby niezdecydowane prowadzamy następujące zasady:

  1. Ustalenie wstępnej rezerwacji terminu przeprowadzenia badania endoskopowego w naszej Pracowni dokonuje się osobiście lub telefonicznie z osobami rejestrującymi się on-line na badania  skontaktuje się nasza recepcja.
  2. W celu zatwierdzenia terminu badania należy wpłacić zadatek w wysokości 200 zł za jedno badanie w ciągu 2 dni roboczych od dnia zapisu.
  3. Zadatek jest wliczany w cenę badania.
  4. Zadatek należy wpłacić osobiście w Rejestracji Pracowni, przez system PayU  lub przelewem na konto:

AM MEDIC S.p. z o o

Nr konta mBank 26 1140 2004 0000 3402 8110 2886

W TYTULE: DATA I GODZINA BADANIA ORAZ IMIĘ I  NAZWISKO

W przypadku wpłaty zadatku w formie przelewu lub przez system PayU warunkiem koniecznym dokonania rezerwacji terminu badania jest przesłanie potwierdzenia  przelewu na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Brak przesłania potwierdzenia przelewu będzie równoznaczny z niezapłaceniem zadatku i anulacją wstępnego terminu badania

  1. W przypadku niezgłoszenia się na badanie endoskopowe w umówionym terminie – zadatek nie jest zwracany.
  2. Istnieje możliwość zmiany terminu badania endoskopowego na 48 h przed ustalonym wcześniej terminem, a jeżeli badanie jest ustalone na poniedziałek, to zmiany terminu można dokonać najpóźniej w piątek poprzedniego tygodnia do godziny 10:00.
  3. Zadatek podlega zwrotowi, jeżeli PACJENT skutecznie poinformuje RECEPCJĘ o rezygnacji z badania dotrzymując terminów jak w pkt. 6 regulaminu
  1. Wpłata zadatku jest równoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.
  2. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 26 lipca 2021 r.

PROSZĘ UPEWNIĆ SIĘ PRZED ZAPISANIEM, CZY NIE WYSTĘPUJĄ PRZECIWSKAZANIA DO PRZEPROWADZENIA ENDOSKOPII

BARDZO PROSIMY O PRZEMYŚLANE UMAWIANIE TERMINU BADANIA

dr n med.  Marcin Hańczewski dr n med. Aleksander Niziołek